Кошик
195 відгуків
Tema Tools
Контакти
Tema ToolsОльга
УкраїнаХарківська областьХарківул. Киргизская, 19
+380665689001
+380675689001
+380577441985
+380959031605
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380665689001
+380675689001
+380577441985

Кнопки, тумблери, перемикачі, індикатори

Комутуючі елементи для слабкострумових електричних ланцюгів, ланцюгів управління і схем автоматизації.

1 2 ... 15

Призначення і сфера застосування

Застосовуються кнопки, тумблери і перемикачі як у промисловості, так і в побуті. Без них важко уявити собі виготовлення різного устаткування, де дані електротовари застосовуються в ланцюгах управління роботою обладнання і різних інструментів. Основне їх призначення – це управління струмом у електричної ланцюга, тобто розрив з'єднання в ланцюзі живлення. Наявність таких кнопок і перемикачів обладнання та інструмент дозволяє не просто їх включати і вимикати, але і вибирати різні режими роботи.

Кнопки управління

Кнопки управління – це зазвичай невеликого розміру елементи схем автоматизації, розраховані на використання в низьковольтних ланцюгах. Їх, як правило, встановлюють для керування більш потужними коммутирующими виробами, такими як реле або контактори. Кнопки виготовляються в широкій колірній гамі і можуть мати підсвічування, що дозволяє ефективно компонувати ними розподільні щити і панелі управління.

Кнопкові або клавішні перемикачі

Кнопкові або клавішні перемикачі – це комутуючі елементи електричного кола, що застосовуються в промисловості для управління роботою потужних електромагнітних пускачів, контакторів або реле. Для візуального контролю положення перемикача в них може застосовуватися підсвічування клавіші, яка включається тільки в певних її положеннях. Випускаються клавішні перемикачі з широким діапазоном комутованих струмів, що дозволяє їх використовувати в ланцюгах з струмами до кількох десятків ампер.

Тумблери

Тумблери – це механічні перемикачі невеликих розмірів. Застосовують їх для комутації низьковольтної електричної ланцюга невеликої потужності на постійному або змінному струмі. Встановлюються тумблери в основному в ланцюгах управління приладів, радіопристроїв та інших електричних пристроїв, де не потрібні часті перемикання.

 

Відрізнятися один від одного різні комутуючі елементи можуть за багатьма параметрами, які треба враховувати при їх виборі:

- комутований струм і напруга ланцюга живлення;

- кількість висновків;

- колір корпусу і кнопки;

- наявність або відсутність фіксації кнопки в різних положеннях;

- наявність підсвічування кнопки;

- форм (кругла або квадратна);

- ширина (вузькі, широкі).

 

На сайті tematools.com.ua всі ці елементи комутації можна купити за вигідною ціною дрібним і великим оптом, а також у роздріб.