Термоусадочні ізоляційні матеріали CYG
Шукайте якісний матеріал для ізоляції електрокабелів і їх маркування? Виберіть термоусадочні трубки різного діаметру від лідера азіатського ринку CYG!
Постачання широкого спектру термоусаджуваних виробів виробництва фабрики CYG, ексклюзивним представником якої є компанія Тема Тулс на всій території України. Фабрика CYG займається виробництвом термоусадочної трубки з 1983 року. За цей час продукція фабрики посіла гідне місце на світовому ринку термоусадки завдяки співвідношенню високої якості і ціни.
В даному розділі ви знайдете термоусадочні вироби, такі як:
1.Тонкостінна терормоусадочная трубка CYG, без галогенів, самозатухающая, в порізаному вигляді і на бухті, 11 різновидів кольору і діаметром від 1 мм до 80 мм, з коефіцієнтом усадки 1:2.
2. Термоусадочна трубка з клеєм CYG, діаметром 3,2 мм до 25 мм з коефіцієнтом усадки 1:3.
3. Термоусадочні рукавички з клейовим шаром CYG, на кабель від 6 мм. кв. до 400 мм. кв. для 2-х, 3-х, 4-х і 5-жильного кабелю.
4. Термонасадкові капи з клейовим шаром CYG, для герметизації та захисту кабелів під час зберігання, транспортування і прокладки.
5. Термоусадочні гільзи з оловом для спайки з'єднання та ізоляції кабелю.
До термоусаживаемым матеріалів належать матеріали, які під дією високої температури здатні розширюватися, стискатися і іншими способами змінювати свої форми та розміри. Виготовляють з них як правило трубки різного діаметру і плівки.
Застосування термоусаджуваних матеріалів:
Завдяки своїй здатності стискатися термонасадкові матеріали можуть сідати на об'єкти складної форми, повністю повторюючи їх форму. Це дозволяє виробляти відмінну механічну і електричну захист, повну герметизацію і захист від хімічних впливів.
Основним матеріалом виготовлення термостійких виробів є поліетилен низького і високого тиску. Під час виробництва виробу з поліетилену відразу надається необхідна форма і розмір, які повинні відповідати розміру і формі виробу після усадки. Далі відбувається модифікування матеріалу хімічним або радіаційним впливом, після чого виріб нагрівається до температури плавлення матеріалу і деформується в гарячому вигляді до потрібної форми і розміру. Таким способом термоусаживаемое виріб отримує пам'ять форми, до якої воно повернеться при подальшому нагріванні.
Крім поліетилену існує ще безліч інших термоусаджуваних матеріалів, з яких виготовляють різні вироби. Застосування різних матеріалів надає виробу особливі властивості, такі як, стійкість до високих температур, нафтопродуктів, різних кислот і лугів.
Матеріал виробу також визначає температурний діапазон використання. Так найбільш поширений термоусадочні вироби на основі поліолефінів можуть використовуватися при температурах від −50ºС до +125ºC) Інші матеріали можуть витримувати температуру до +260ºC