Кошик
195 відгуків
Tema Tools
Контакти
Tema ToolsОльга
УкраїнаХарківська областьХарківул. Киргизская, 19
+380665689001
+380675689001
+380577441985
+380959031605
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380665689001
+380675689001
+380577441985
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Термонасадкові гільзи

Термонасадкові гільзи застосовуються для швидкого з'єднання мідних кабелів встик або внахлест з подальшою герметизацією місця з'єднання. Залежно від виду застосовуваної термоусаживаемой гільзи з'єднання проводів можна здійснити без спеціального обладнання, маючи під рукою тільки запальничку, або із застосуванням обтискного інструменту.

При з'єднанні проводів завжди бажано захищати місце з'єднання як для безпеки від ураження електричним струмом або виникнення короткого замикання, так і від зовнішніх впливів. В якості захисту для цього створюється додатковий ізоляційний шар із звичайної ізоляційної стрічки або усадкою на місце з'єднання кембрика.

 

Для зручності та більш швидкого з'єднання проводів з подальшою герметизацією місця з'єднання були розроблені спеціальні сполучні гільзи, термонасадкові гільзи з припоєм і сполучні обтискні термонасадкові гільзи. Термонасадкові гільзи з припоєм виробляють споювання проводів оловом з подальшою герметизацією місця з'єднання з допомогою термозбіжною трубки. У разі застосування обжимний термозбіжної гільзи з'єднання проводів здійснюється обтисненням гільзи з подальшою герметизацією термозбіжної трубкою.

 

Термоусаживаемая гільза з припоєм всередині по центру містить кільце з оловом, з допомогою якого і здійснюється точкова пайка місця з'єднання проводів. Щоб скористатися термоусаживаемой гільзою, необхідно зачистити краю кабелів, розпушити їх кінці, з'єднати вставивши один кінець в інший і скрутити. Потім гільза з оловом розміщується своїм центром безпосередньо над місцем з'єднання проводів і прогрівається. Для гільз невеликого діаметра цілком буде достатньо запальнички, в інших випадках знадобиться будівельний фен.

 

Нагрівання потрібно здійснювати, починаючи від центру до країв, причому нагріти по центру потрібно мінімум до температури 175 °С, щоб домогтися розплавлення припою і його рівномірного розподілу під термоусаживаемой гільзою.

 

По краях термоусаживаемой гільзи з припоєм є кільця з термоклеєм, які в процесі нагріву будуть розплавлятися і герметизувати місце з'єднання, захищаючи його від попадання пилу і вологи. Демонтаж гільзи здійснюється тільки її зрізанням.

 

Обжимная термоусаживаемая гильза для быстрого соединения проводов в свой конструкции содержит медную луженую гильзу, с помощью которой и осуществляется соединение проводов методом опрессовки. Таким способом можно соединять провода разного диаметра и даже делать ответвления. Гильза размещается внутри термоусаживаемой трубки с клеем, и по завершении процесса обжатия гильза нагревается промышленным феном для усадки. В результате нагрева клей начинает плавиться и заполняет все пространство, герметизируя соединение.