Кошик
719 відгуків
Tema Tools - магазин електромонтажної продукції
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Довжина, мм
Ширина, мм
Кількість в упаковці, шт.
Наявність
Тип елемента кріплення кабелю
Країна виробник
Матеріал виробу
Колір елемента кріплення
Контакти
Tema Tools - магазин електромонтажної продукціїОльга
ул. Киргизская 19, офис 410, Харків, Україна
+380 (66) 568-90-01
+380 (67) 568-90-01
+380959031605
Мапа

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

+380 (66) 568-90-01
+380 (67) 568-90-01

Кабельні стяжки (хомути) нейлонові (хомути пластикові)

Кабельна стяжка – це смужка міцної гнучкої пластмаси, яка застосовується для зв'язки джгутів з електричних проводів або кабелів, а також для їх кріплення та маркування під час проведення електромонтажних робіт.

Перша кабельна стяжка була виготовлена з полімерного матеріалу ще в 1968 році в США. На сьогоднішній день основним матеріалом для виготовлення кабельних стяжок є синтетична пластмаса поліамід нейлон 6.6, який за своїми міцнісними властивостями перевершує навіть деякі метали. Кабельні стяжки – це не єдина назва даних кріпильних виробів. Їх також називають: кабельні хомути, хомути нейлонові, пластикові хомути, стяжки нейлонові, пластикові стяжки. В останні роки у зв'язку з новими вимогами монтажу структурованих кабельних систем, застосування кабельних стяжок нейлонових стало особливо актуальним.

Нижче представлені всі наявні в нашому інтернет-магазині види нейлонових кабельних стяжок, які можна придбати оптом за найбільш вигідною ціною в Харкові.

При виборі кабельної стяжки в першу чергу необхідно звертати увагу на матеріал виготовлення. В основному на ринку пропонуються хомути-стяжки з поліетилену й нейлону (поліаміду). Поліетиленові стяжки значно дешевше нейлонових, але поліетилен більш м'який матеріал, і не може забезпечити надійне кріплення замку кабельної стяжки, а відповідно і міцність на розрив.

 

Види кабельних стяжок та особливості їх конструкцій

Основні параметри, за якими розрізняють пластикові кабельні стяжки – це їх ширина і довжина. Чим більше ширина стяжки, тим більше навантаження вона може витримати. Для кріплення дуже великих джгутів кабелів довжину кабельної стяжки можна збільшити простим з'єднанням декількох однакових стяжок. Приміром, кабельний хомут шириною 2.5 мм витримує навантаження 8.1 кг, а кабельний хомут шириною десь 14 мм витримує 114 кг

 

Внутрішні і зовнішні кабельні стяжки

Хомути пластикові не просто так поділяють на внутрішні і зовнішні. Внутрішні пластикові хомути практично не піддаються ніяким зовнішнім впливам і застосовуються всередині приміщень. Зовнішні пластикові кабельні хомути в першу чергу схильні до впливу ультрафіолетових променів, а також вологості і перепадів температури.

 

В зовнішні або вуличні пластикові хомути додають різні стабілізатори для поліпшення їх характеристик. Основна речовина для захисту від ультрафіолету – вугільний порошок. Саме з цієї причини вуличні хомути виробляються чорного кольору.

 

Одноразові і багаторазові нейлонові стяжки

Одноразовые нейлоновые кабельные стяжки можно использовать только один раз. Замок, который имеется на каждой стяжке, прочно фиксирует ее в затянутом положении, и для снятия такой стяжки, ее придется разрезать. Одноразовые нейлоновые стяжки недорогие и подходят для быстрого монтажа кабелей и их крепления. К тому же их можно в любой момент соединить между собой, наращивая необходимую длину стяжки. Многоразовые стяжки имеют специальный замок, который можно открывать и использовать таким образом стяжку несколько раз.

 

Виды кабельных стяжек по конструктивному исполнению и назначению:

- термостойкие;

- с монтажным отверстием;

- с анкерным креплением;

- усиленные;

- с двойным замком;

- с дюбелем;

- с площадкой для дюбеля;

- стяжки шариковые разъемные;

- шариковые хомуты с шильдиком;

- с горизонтальным замком;

- с рычагом для открывания;

- с площадкой для крепления.

 

Внутренние кабельные стяжки могут быть практически любого цвета. Ими будет удобно не только производить быстрый монтаж, но и маркировать жгуты кабелей. Срок службы кабельных стяжек значительно сокращается при появлении различных внешних воздействий на них, таких, как вибрации, влажность, различные химические вещества, высокая температуры и т.д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner