Кошик
719 відгуків
Tema Tools - магазин електромонтажної продукції
Фільтри
Контакти
Tema Tools - магазин електромонтажної продукціїОльга
ул. Киргизская 19, офис 410, Харків, Україна
+380 (66) 568-90-01
+380 (67) 568-90-01
+380959031605
Мапа

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

+380 (66) 568-90-01
+380 (67) 568-90-01

Змінні фільтри і передфільтри 3М

Засоби індивідуального захисту ЗІЗ органів дихання, до яких відносяться маски і напівмаски 3М, призначені для забезпечення захисту органів дихання людини, який може перебувати в небезпечній для її здоров'я середовищі. Завжди, коли є ймовірність наявності в повітрі шкідливих речовин, здатних принести шкоду здоров'ю, необхідно вимірювати їх концентрацію і склад повітря для правильного підбору маски-респіратора.

 

Респіратори можуть мати різну конструкцію, але всі їх об'єднує наявність фільтрів, які і здійснюють очищення повітря до потрібного рівня. Саме фільтр (клас фільтра) визначає ступінь захисту респіратора від шкідливих речовин у повітрі.

Сучасні змінні фільтри 3М для респіратора мають унікальні можливості і широку область застосування. Їх застосовують для захисту від пилу, диму, аерозолів, які можуть бути присутніми у повітрі на будівельних майданчиках, складах хімікатів.

 

Змінні фільтри і передфільтри 3М можуть забезпечити три рівня здатності фільтруючого респіратора 3М, які відповідають класам FFP1, FFP2 і FFP3 за стандартами EN 149:2001 + A1:2009.

 

Клас FFP1 забезпечує найнижчу фільтрацію, близько 80%, і може захистити від твердих і рідких частинок з максимально допустимої концентрацією до 10×МДК. Підходить для використання в хімічній промисловості, металургії, деревообробки. Застосовують при обробці різних матеріалів, розпилення пестицидів, зварювальних роботах. Може захистити від металевої, вугільного пилу, тирси.

 

Клас FFP2 здатний забезпечити фільтрацію до 94% при максимально допустимій концентрації речовин до 30×МДК. Застосовується при роботі на особливо небезпечних виробництвах, наприклад, робота з азбестом. Може захистити від отруйної хімічної пилу з вмістом радіоактивних речовин.

 

Останній клас FFP3 забезпечує найвищу ступінь захисту до 99%. Може захистити від вірусів, аерозольних з'єднань і самих дрібних крупинок небезпечних речовин в повітрі.

 

Завдяки наявності знімних фільтрів респіратори 3М відносяться до багаторазових респіраторів. Умовно фільтри 3М можна розділити на три групи: пиловий, газовий і вугільний. Їх ділять на марки і класи ефективності.

 

Марка фільтра A клас ефективності: 1, 2, 3. Колірна кодування – коричневий. Захищає від певних органічних парів та газів, температура кипіння яких не перевищує 65°C.

 

Марка фільтра B має клас ефективності: 1, 2, 3. Колірна кодування – сірий. Захищає від певних органічних парів і газів.

 

Марка фильтра E имеет класс эффективности: 1, 2, 3. Цветовая кодировка – желтый. Защищает от диоксида серы и других кислых газов, и паров.

 

Марка фильтра K имеет класс эффективности: 1, 2, 3. Цветовая кодировка – зеленый. Защищает от аммиака и производных органического аммиака.

 

Марка фильтра AX только для разового использования. Цветовая кодировка – коричневый. Защищает от некоторых органических соединений с температурой кипения не более 65°C.

 

Марка фильтра Hg-P3 имеет класс эффективности: 1, 2, 3. Цветовая кодировка – красно-белый. Защищает от паров ртути.

 

Комбинированные фильтры 3М отвечают требованиям сразу нескольких типов фильтров, а также имеют много цветовую маркировку. Комбинированные фильтры, защищающие от определенных низкокипящих органических соединений и аэрозолей имеют свою классификацию, которая зависит от уровня фильтрации частиц. Это могут быть классы AXP1, AXP2 и AXP3, причем, такие фильтры допускается устанавливать только в полнолицевые маски 3М.

 

Фильтры 3М от газов и паров

 

Противоаэрозольные фильтры

Выбор подходящего фильтра 3М

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner